Ons Team

Ons Team

FC Groningen Horeca heeft een team vaste medewerkers en vullen dit team aan met flexibele, gekwalificeerde uitzendkrachten. Hieronder onze medewerkers, hun functie en emailadres.
 

Commerciele en Operationele horecazaken

Jepko van Roon Jepko van Roon Algemeen Horeca Manager jepkovanroon@fcgroningen.nl
Sjoerd Peterzon Sjoerd Peterzon Operationeel Horeca Manager sjoerdpeterzon@fcgroningen.nl

Reserveringen

Paulien Jelijs Paulien Jelijs Office Manager paulienjelijs@fcgroningen.nl
Marielle Ubink Marielle Ubink Office Manager marielleubink@fcgroningen.nl

Operationele horecazaken

Patricia Haaima Patricia Haaima Horeca medewerker patriciahaaima@fcgroningen.nl
Floris Kruys Floris Kruys Horeca medewerker floriskruys@fcgroningen.nl
Bonnie Kuipers Gastvrouw Spelershome bonniekuipers@fcgroningen.nl
Hans Wiersum Hans Wiersum Vinoloog hanswiersum@fcgroningen.nl

Financiele Zaken

Gerard Hanning Gerard Hanning Medewerker Financiƫle Zaken gerardhanning@fcgroningen.nl

Wil jij ook deel uitmaken van ons team? Klik dan hier